KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Stajyer öğrencilere eğitim semineri  
Canik Kent Konseyi, Türkiye’de bir ilke imza atarak, stajyer öğrenciler için eğitim semineri düzenledi. Stajyerler, kişisel gelişimin yanında kurum kültürünü de öğrendi.
Gençlere spor bilgisi  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Maarif Grubu, gençleri spora yönlendirmek amacıyla Avrupa Birliği destekli bir Erasmus Projesi başlattı. Projenin 8 ay sürmesi öngörülüyor
Ulusal Gençlik Parlamentosu  
Ulusal Gençlik Parlamentosuna Samsun’u temsil etmek için Canik Kent Konseyin Gençlik Meclisinden Melina GÖKALP ve Enes YILMAZ katılmıştır.
Kent Konseyleri Platformu 16. Toplantısı Alanya’da gerçekleştirildi.  
Kent Konseyleri Platformu 16. Toplantısı Alanya’da gerçekleştirildi. Canik Kent Konseyinden, Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan Katılmıştır.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Ziyarette Bulundu  
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun İl Koordinatörlüğü, Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme ve Değerlendirme Komisyonu ziyaret etti.
İzleme Heyeti Samsun İl Müftülüğü Ziyareti  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme Heyeti ziyaretini Samsun İl Müftülüğüne gerçekleştirdi.
İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Çarşamba Belediye Ziyareti  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme ve Değerlendirme Komisyonu, kurum ziyaretleri kapsamında Çarşamba Belediyesini ziyaret etti.
İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Atakum Kaymakamlığı Ziyareti  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme ve Değerlendirme Komisyonu, kurum ziyaretleri kapsamında Atakum Kaymakamını ziyaret etti.
İzleme Komisyonu’ndan OKA’ya ziyaret  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme ve Değerlendirme Komisyonu, kurum ziyaretleri kapsamında Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nı ziyaret etti.
İzleme Heyeti Asarcık Belediye Ziyareti  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme Heyeti ziyaretini Samsun Asarcık Belediyesine gerçekleştirdi.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23