KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik'te konforlu yaşam toplantısı  
Canik Kent Konseyi ve Canik Belediyesi işbirliği ile Karadeniz'in en büyük kentsel dönüşüm projesi Kuzey Yıldızı'nda yaşayanların yaşam konforunu artırmak için toplantı düzenlendi.
Canik’te yaz eğitimi toplantısı  
Canik Kent Konseyi Eğitim Çalışma Gurubu’nun Haziran ayı toplantısında; yaz okulları, yaz kurslarının yaygınlaştırılması ve Canik’te okul çevrelerinde suça eğimli gençlerin öğrencilere olumsuz yönde etkileri ve bu konuda yapılabilecek çalışmalar masaya yatırıldı.
Yılsonu mezuniyetleri abartılı olmamalı  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Münevver Uğurlu, özellikle ilk, orta ve lise öğrencilerinin yılsonu mezuniyet kutlamalarını abartılı şekilde yapmamaları gerektiği uyarısında bulundu.
Canik’te engellilere özel etkinlik  
Canik Kent Konseyi, örnek bir etkinliğe imza atarak engellileri piknikte buluşturdu. Mangal keyfi yaşayan engelliler, çalan müzikler eşliğinde de bol bol eğlendi.
Canik'ten sağlıklı yaşam semineri  
Canik Belediyesi, düzenlediği "Sağlıklı Beslenme ve Diyet Semineri" ile bayanları bilinçlendirmeye devam ediyor. Beslenme ve diyet uzmanları, beslenmenin sağlık açısından çok belirleyici bir özelliğe sahip olduğunu söyledi.
Stajyer öğrencilere eğitim semineri  
Canik Kent Konseyi, Türkiye’de bir ilke imza atarak, stajyer öğrenciler için eğitim semineri düzenledi. Stajyerler, kişisel gelişimin yanında kurum kültürünü de öğrendi.
Gençlere spor bilgisi  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Maarif Grubu, gençleri spora yönlendirmek amacıyla Avrupa Birliği destekli bir Erasmus Projesi başlattı. Projenin 8 ay sürmesi öngörülüyor
Ulusal Gençlik Parlamentosu  
Ulusal Gençlik Parlamentosuna Samsun’u temsil etmek için Canik Kent Konseyin Gençlik Meclisinden Melina GÖKALP ve Enes YILMAZ katılmıştır.
Kent Konseyleri Platformu 16. Toplantısı Alanya’da gerçekleştirildi.  
Kent Konseyleri Platformu 16. Toplantısı Alanya’da gerçekleştirildi. Canik Kent Konseyinden, Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan Katılmıştır.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Ziyarette Bulundu  
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun İl Koordinatörlüğü, Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme ve Değerlendirme Komisyonu ziyaret etti.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24