KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

EĞİTİM GÖREN KAPICILAR HOR GÖRÜLMEKTEN ŞİKAYETÇİ  
Samsun’da çeşitli konularda eğitim gören kapıcılar, bazı apartman sakinlerinin kendilerini aşağılamasından yakınıyor.
Samsunlu ulaşamıyor!  
Samsun ulaşım özürlü bir kent Canik Kent Konseyi Peyzaj İmar ve Trafik Çalışma Grubu Başkanı Sedat Kır, Samsun’un ulaşım anlamında perişan olduğunu ve uygulanan yanlış politikalar yüzünden halkın toplu taşımayı istenilen şekilde kullanamadığını ileri sürerek, “Samsun ulaşım özürlü bir kent” dedi.
Canik Kent Konseyi'nden fotoğrafçılık kursu  
Canik Kent Konseyi, 8. Dönüm Fotoğrafçılık Kursu'nu Canik Belediyesi çalışanlarına yönelik düzenledi. Kursa katılan belediye çalışanları, fotoğraf sanatını öğrenecek
Canik Kent Konseyi'nden hijyenik kurban kesimi kursu  
Canik Konseyi, vatandaşların kurban kesimlerini usulüne uygun yapmaları amacıyla “Dini Vecibelere Göre Kurban Kesimi Kursu” düzenliyor. 18 Ağustos’ta başlayacak kursa başvurular devam ediyor.
ROMANLARA  
Samsun’da Roman vatandaşlara yönelik davul ve zurna kursu verilmeye başlandı.
Canik Kent Konseyi’nden kalkınma ve proje semineri  
Canik Kent Konseyi tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) işbirliği ile “Kalkınma Ajansları ve Projeler” konulu seminer düzenlendi. Seminerde uzmanlar, gençleri mali destek programları ve projeler konusunda bilgilendirdi
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Münevver Uğurlu, meclisin olmazsa olmazının eğitim olduğunu söyledi  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Münevver Uğurlu, Canik Belediyesi'nde gerçekleştirilen olağan toplantıda meclisin hedefleri hakkında bilgi verdi.
Canik Kent Konseyi'nden örnek dernek  
Canik Kent Konseyi, örnek bir çalışmaya imza atarak dezavantajlı kesimler için dernek kurdu. Çocuk, Kadın, Gençlik ve Engelli Derneği (ÇOK-GEN), hedef kitlesine yönelik mesleki, sosyal ve kültürel entegrasyonun sağlanması için çalışmalar yapacak.
Asma Davul ve Zurna Kursu Başlıyor.  
02.07.2015 perşembe günü başlayacak olan kurs başvuruları Canik Kent Konseyi birimine yapılacaktır.
Canik Kent Konseyi’nden eğitim toplantısı  
Canik Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu tarafından hazırlanan “Öğrenmek Bizim İşimiz” projesi değerlendirme toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24