KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik Kent Konseyi’nden kalkınma ve proje semineri  
Canik Kent Konseyi tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) işbirliği ile “Kalkınma Ajansları ve Projeler” konulu seminer düzenlendi. Seminerde uzmanlar, gençleri mali destek programları ve projeler konusunda bilgilendirdi
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Münevver Uğurlu, meclisin olmazsa olmazının eğitim olduğunu söyledi  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Münevver Uğurlu, Canik Belediyesi'nde gerçekleştirilen olağan toplantıda meclisin hedefleri hakkında bilgi verdi.
Canik Kent Konseyi'nden örnek dernek  
Canik Kent Konseyi, örnek bir çalışmaya imza atarak dezavantajlı kesimler için dernek kurdu. Çocuk, Kadın, Gençlik ve Engelli Derneği (ÇOK-GEN), hedef kitlesine yönelik mesleki, sosyal ve kültürel entegrasyonun sağlanması için çalışmalar yapacak.
Asma Davul ve Zurna Kursu Başlıyor.  
02.07.2015 perşembe günü başlayacak olan kurs başvuruları Canik Kent Konseyi birimine yapılacaktır.
Canik Kent Konseyi’nden eğitim toplantısı  
Canik Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu tarafından hazırlanan “Öğrenmek Bizim İşimiz” projesi değerlendirme toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Canik'te konforlu yaşam toplantısı  
Canik Kent Konseyi ve Canik Belediyesi işbirliği ile Karadeniz'in en büyük kentsel dönüşüm projesi Kuzey Yıldızı'nda yaşayanların yaşam konforunu artırmak için toplantı düzenlendi.
Canik’te yaz eğitimi toplantısı  
Canik Kent Konseyi Eğitim Çalışma Gurubu’nun Haziran ayı toplantısında; yaz okulları, yaz kurslarının yaygınlaştırılması ve Canik’te okul çevrelerinde suça eğimli gençlerin öğrencilere olumsuz yönde etkileri ve bu konuda yapılabilecek çalışmalar masaya yatırıldı.
Yılsonu mezuniyetleri abartılı olmamalı  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Münevver Uğurlu, özellikle ilk, orta ve lise öğrencilerinin yılsonu mezuniyet kutlamalarını abartılı şekilde yapmamaları gerektiği uyarısında bulundu.
Canik’te engellilere özel etkinlik  
Canik Kent Konseyi, örnek bir etkinliğe imza atarak engellileri piknikte buluşturdu. Mangal keyfi yaşayan engelliler, çalan müzikler eşliğinde de bol bol eğlendi.
Canik'ten sağlıklı yaşam semineri  
Canik Belediyesi, düzenlediği "Sağlıklı Beslenme ve Diyet Semineri" ile bayanları bilinçlendirmeye devam ediyor. Beslenme ve diyet uzmanları, beslenmenin sağlık açısından çok belirleyici bir özelliğe sahip olduğunu söyledi.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23