KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Apartman görevlilerine temizlik ürünleri eğitimi  
Canik Kent Konseyi apartman görevlileri için bu kez Temizlik Ürünleri Eğitimi düzenledi. Kuzey Yıldızı konutlarında görev yapan apartman görevlileri, temizlik maddelerinin kullanımı hakkında bilgilendi.
Romenlere ev hizmetleri eğitimi  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Canik Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından ev hizmetlerinde çalışan Romen vatandaşlara yönelik düzenlenen Bilgilendirme Semineri’nde, çalışanlar sigorta konusunda bilgilendirildi.
“Küçük ve Büyük Baş Hayvan Kesim Elemanı Yetiştirme Kursu“ Kursiyerleri sertifikalarını aldı.  
Canik Kent Konseyi , İş- Kur ve Canik Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile Romenlere yönelik “Küçük ve Büyük Baş Hayvan Kesim Elemanı Yetiştirme Kursu“ Kursiyerleri sertifikalarını aldı.
ÇOK-GEN'den anlamlı etkinlik  
Canik Kent Konseyi tarafından kurulan Çocuk, Kadın, Gençlik ve Engelli Derneği (ÇOK-GEN), Dünya Kitap Okuma ve Yazma Günü'nde "Kitabınızı Alın Gelin" etkinliği düzenledi. Etkinlikte hem kitaplar okundu, hem de kırsal kesimlerdeki çocuklar için kitap bağışlandı
Hedefimiz, insanı yücelten bir şehir  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, şehrin estetiğinin mimarisi, insanın estetiğinin ise ahlakı olduğunu belirterek, ikisinin ortak noktada buluştuğu, insanı yücelten, herkes için bir şehir hedeflediklerini söyledi.
EĞİTİM GÖREN KAPICILAR HOR GÖRÜLMEKTEN ŞİKAYETÇİ  
Samsun’da çeşitli konularda eğitim gören kapıcılar, bazı apartman sakinlerinin kendilerini aşağılamasından yakınıyor.
Samsunlu ulaşamıyor!  
Samsun ulaşım özürlü bir kent Canik Kent Konseyi Peyzaj İmar ve Trafik Çalışma Grubu Başkanı Sedat Kır, Samsun’un ulaşım anlamında perişan olduğunu ve uygulanan yanlış politikalar yüzünden halkın toplu taşımayı istenilen şekilde kullanamadığını ileri sürerek, “Samsun ulaşım özürlü bir kent” dedi.
Canik Kent Konseyi'nden fotoğrafçılık kursu  
Canik Kent Konseyi, 8. Dönüm Fotoğrafçılık Kursu'nu Canik Belediyesi çalışanlarına yönelik düzenledi. Kursa katılan belediye çalışanları, fotoğraf sanatını öğrenecek
Canik Kent Konseyi'nden hijyenik kurban kesimi kursu  
Canik Konseyi, vatandaşların kurban kesimlerini usulüne uygun yapmaları amacıyla “Dini Vecibelere Göre Kurban Kesimi Kursu” düzenliyor. 18 Ağustos’ta başlayacak kursa başvurular devam ediyor.
ROMANLARA  
Samsun’da Roman vatandaşlara yönelik davul ve zurna kursu verilmeye başlandı.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23