KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Gençlerden örnek çalışma  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyesi iki genç, tüm dünyada uygulanan örnek bir projeyi Samsun'da gerçekleştir. Proje kapsamında 130 öğrenci kodlama eğitimi alarak sertifika sahibi oldu.
Yılanlıdere Yeşil Vadi olsun  
Canik Kent Konseyi Doğal Afet ve Kriz Yönetimi Çalışma Grubu Başkanı Hasan Çobancı, Yılanlıdere'nin yapılacak çevre düzenlemeleriyle Yeşil Vadi'ye dönüştürülmesini istedi.
Kadın Meclisi’nden kadına şiddete hayır çağrısı  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından, 25 Kasım Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü nedeniyle yapılan açıklamada, kadına şiddete hayır çağrısı yapıldı.
Canik Kent Konseyi’nden eğitim toplantısı  
Canik Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu tarafından düzenlenen toplantıda, eğitimin sorunları masaya yatırıldı.
Dede ve ninelere torun eğitimi  
Canik Kent Konseyi ile Sema-Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğiyle düzenlenen "Çınarların Gölgesi'nde projesi kapsamında dede ve ninelere çocuk bakımı eğitimi verilecek. Amaç, dede, nine ve torunlar arasında sağlıklı iletişim kurulmasını sağlamak.
En aktif konsey  
Canik Kent Konseyi, özellikle dezavantajlı insanlar olmak üzere 7'den 77'ye toplumun tüm kesimlerine yaptığı çalışmalarla farkındalık oluşturuyor. Türkiye'nin en aktif kent konseylerinden biri olan Canik Kent Konseyi, şehirsel çözümlere de imza atıyor.
Canik'te kapıcılara çevre toplantısı  
Daha önce Canik'te apartman görevlilerine yönelik mesleki ve psikolojik eğitimler düzenleyen Canik Kent Konseyi, şimdi de düzenlediği toplantıda kapıcılara çevre bilgilendirmesi yaptı.
Canik’te kapıcılar haklarını öğrendi  
Canik Kent Konseyi tarafından düzenlenen eğitim toplantısında, apartman görevlilerine İş Kanunu ve Kat Mülkiyeti Kanunundan kaynaklanan hak ve sorumlulukları anlatıldı.
Apartman görevlilerine temizlik ürünleri eğitimi  
Canik Kent Konseyi apartman görevlileri için bu kez Temizlik Ürünleri Eğitimi düzenledi. Kuzey Yıldızı konutlarında görev yapan apartman görevlileri, temizlik maddelerinin kullanımı hakkında bilgilendi.
Romenlere ev hizmetleri eğitimi  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Canik Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından ev hizmetlerinde çalışan Romen vatandaşlara yönelik düzenlenen Bilgilendirme Semineri’nde, çalışanlar sigorta konusunda bilgilendirildi.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23