KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

ESKİ RAMAZANLARI YAŞADILAR  
Samsun Canik Kent Konseyi yapmış olduğu etkinlikte o hep dillere destan olan eski ramazanları Canik’te yeniden yaşadı.
Canik Kent Konseyi Engelli Meclisi’nden anlamlı etkinlik  
Canik Kent Konseyi Engelli Meclisi, Samsun Engelliler Federasyonu ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’nın destekleri ile ihtiyacı olan engelli vatandaşlara 10 adet tekerlekli sandalye ve 2 adet akülü araba dağıtıldı.
Canik'te şiir dolu akşam  
Canik Kent Konseyi, Pırıl Pırıl Arzularla şiir tutkunlarını son kez buluşturdu. Kadınların konu alındığı şiir söyleşisinde Pırıl Pırıl Arzuların kapanışı yapıldı.
Apartman görevlilerine afet eğitimi  
Canik Kent Konseyi tarafından düzenlenen eğitim seminerinde Toki 1. ve 2. Etap apartman görevlilerine "Yangın Güvenliği ve Tabii Felaketlerde Müdahale Tarzı" konusunda eğitim verildi.
Kadınlara üstün yetenekli çocuklar eğitimi  
Geliştirdikleri sosyal etkinliklerle dikkat çeken Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, bu kez eğitim uzmanlarından üstün yetenekli çocuklar hakkında bilgi aldı.
Pırıl Pırıl Arzular  
Canik Kent Konseyi yine Değerli konuklarını Pırıl Pırıl Arzularla buluşturdu.
Canik'ten 95. yıl etkinliği  
İstiklal Marşı'nın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabulünün 95. yıl dönümü Canik'te dolu dolu kutlanıyor. Bir hafta süren etkinlikler kapsamında düzenlenen konferansta OMÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Bayram, Mehmet Akif Ersoy'un bilinmeyen yönlerini anlattı.
Canik'te Medya Okuryazarlığı anlatıldı  
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Dekanlığı ile Canik Kent Konseyi işbirliği ve Canik Belediyesi'nin katkıları ile düzenlenen Medya Okuryazarlığı semineri sona erdi. İletişim uzmanları, medya organlarının nasıl doğru kullanılması gerektiğini anlattı.
Samsun dönüşümü sağlamalıdır  
Canik Kent Konseyi ile OMÜ İletişim Fakültesi'nin düzenlediği Medya Okuryazarlığı Semineri'ne katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni bin yılın başında dünyadaki her alandaki gelişmeleri iyi ve doğru okumalıyız. Büyük dönüşümün yaşandığı dünyada şehir olarak mutlaka dönüşümü sağlamamız gerekiyor" dedi.
Canik Gençlik Meclisi toplandı  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, çalışmaları değerlendirmek üzere toplandı. Toplantıda, gençlerin ihtiyaçlarına uygun projelerin hayata geçirilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24