KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde görev değişimi  
Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde başkanlığa Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu seçildi.
Servis sürücülerine iletişim eğitimi  
Toplumun değişik kesimlerine yönelik eğitim seminerleri düzenleyen Canik Kent Konseyi, Canik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte servis sürücülerine yönelik iletişim eğitimi düzenledi.
Canik personeline organ bağışı anlatıldı, Başkan Genç organ bağışladı  
Canik Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Canik Kent Konseyi işbirliği ile belediye çalışanları organ bağışı ve organ naklinin önemi konusunda bilgilendirildi. Programın sonunda Başkan Osman Genç ve personel organ bağışında bulundu.
ESKİ RAMAZANLARI YAŞADILAR  
Samsun Canik Kent Konseyi yapmış olduğu etkinlikte o hep dillere destan olan eski ramazanları Canik’te yeniden yaşadı.
Canik Kent Konseyi Engelli Meclisi’nden anlamlı etkinlik  
Canik Kent Konseyi Engelli Meclisi, Samsun Engelliler Federasyonu ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’nın destekleri ile ihtiyacı olan engelli vatandaşlara 10 adet tekerlekli sandalye ve 2 adet akülü araba dağıtıldı.
Canik'te şiir dolu akşam  
Canik Kent Konseyi, Pırıl Pırıl Arzularla şiir tutkunlarını son kez buluşturdu. Kadınların konu alındığı şiir söyleşisinde Pırıl Pırıl Arzuların kapanışı yapıldı.
Apartman görevlilerine afet eğitimi  
Canik Kent Konseyi tarafından düzenlenen eğitim seminerinde Toki 1. ve 2. Etap apartman görevlilerine "Yangın Güvenliği ve Tabii Felaketlerde Müdahale Tarzı" konusunda eğitim verildi.
Kadınlara üstün yetenekli çocuklar eğitimi  
Geliştirdikleri sosyal etkinliklerle dikkat çeken Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, bu kez eğitim uzmanlarından üstün yetenekli çocuklar hakkında bilgi aldı.
Pırıl Pırıl Arzular  
Canik Kent Konseyi yine Değerli konuklarını Pırıl Pırıl Arzularla buluşturdu.
Canik'ten 95. yıl etkinliği  
İstiklal Marşı'nın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabulünün 95. yıl dönümü Canik'te dolu dolu kutlanıyor. Bir hafta süren etkinlikler kapsamında düzenlenen konferansta OMÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Bayram, Mehmet Akif Ersoy'un bilinmeyen yönlerini anlattı.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23