KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik Kent Konseyi, üniversite ve STK'larla çalışacak  
Geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurulda Prof. Dr. Mahmut Aydın'ın yeniden başkanlığa seçilen Canik Kent Konseyi Yürütme Kurulu, ilk toplantısında STK ve üniversite destekli çalışma kararı alırken, Reşat Kılınçarslan, yeniden Genel Sekreterliğe seçildi.
Canik Kent Konseyi'nde Aydın güven tazeledi  
Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi. Başkan Osman Genç, sivil toplum kuruluşlarının şehrin gelişimi için önemine işaret etti.
Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde görev değişimi  
Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde başkanlığa Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu seçildi.
Servis sürücülerine iletişim eğitimi  
Toplumun değişik kesimlerine yönelik eğitim seminerleri düzenleyen Canik Kent Konseyi, Canik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte servis sürücülerine yönelik iletişim eğitimi düzenledi.
Canik personeline organ bağışı anlatıldı, Başkan Genç organ bağışladı  
Canik Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Canik Kent Konseyi işbirliği ile belediye çalışanları organ bağışı ve organ naklinin önemi konusunda bilgilendirildi. Programın sonunda Başkan Osman Genç ve personel organ bağışında bulundu.
ESKİ RAMAZANLARI YAŞADILAR  
Samsun Canik Kent Konseyi yapmış olduğu etkinlikte o hep dillere destan olan eski ramazanları Canik’te yeniden yaşadı.
Canik Kent Konseyi Engelli Meclisi’nden anlamlı etkinlik  
Canik Kent Konseyi Engelli Meclisi, Samsun Engelliler Federasyonu ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’nın destekleri ile ihtiyacı olan engelli vatandaşlara 10 adet tekerlekli sandalye ve 2 adet akülü araba dağıtıldı.
Canik'te şiir dolu akşam  
Canik Kent Konseyi, Pırıl Pırıl Arzularla şiir tutkunlarını son kez buluşturdu. Kadınların konu alındığı şiir söyleşisinde Pırıl Pırıl Arzuların kapanışı yapıldı.
Apartman görevlilerine afet eğitimi  
Canik Kent Konseyi tarafından düzenlenen eğitim seminerinde Toki 1. ve 2. Etap apartman görevlilerine "Yangın Güvenliği ve Tabii Felaketlerde Müdahale Tarzı" konusunda eğitim verildi.
Kadınlara üstün yetenekli çocuklar eğitimi  
Geliştirdikleri sosyal etkinliklerle dikkat çeken Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, bu kez eğitim uzmanlarından üstün yetenekli çocuklar hakkında bilgi aldı.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23