KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik Kent Konseyi'nden sinyalizasyon önerisi  
Canik Kent Konseyi Peyzaj, İmar, Trafik Çalışma Grubu, yoğun trafiğin önüne geçilmesi için Cezaevi Kavşağı, 100.Yıl Bulvarı Kavşağı ve Vatan Caddesi Kavşağı'nda sinyalize ışık sistemi kurulmasını istedi.
Dede ve nineler bu eğitimi kaçırmasın  
Canik Kent Konseyi tarafından dede ve ninelere yönelik yürütülen "Çınarların Gölgesi'nde Torun Eğitimi" projesi kapsamında, dede ve ninelere iletişim eğitimi verildi. Genel Sekreter Reşat Kılınçarslan, torunlarına bakmak zorunda olan dede ve nineleri eğitime davet etti.
Canik Kent Konseyi’nden örnek projeler  
Yürütme Kurulu Toplantısını gerçekleştiren Canik Kent Konseyi tarafından her kesime yönelik hazırlanan projeler, diğer kurumlara ve STK’lara örnek oluyor.
Canik'ten teşvike eğitimli destek  
Hükümet, torununa bakan anneanne ve babaannelere çocuk bakım teşviki vermeye hazırlanırken, Canik Kent Konseyi ikincisini düzenleyeceği Çınarların Gölgesi’nde projesiyle dede ve ninelere torun eğitimi veriyor. Genel Sekreter Reşat Kılınçarslan, dede ve nineleri 12 Ocak'ta başlayacak torun eğitimi kursuna davet etti.
Canik Kent Konseyi 2017’yi planladı  
Canik Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu üyeleri, yapılan toplantıda 2017’de hayata geçirilmesi planlanan projeleri görüştü.
Canik Kent Konseyi, üniversite ve STK'larla çalışacak  
Geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurulda Prof. Dr. Mahmut Aydın'ın yeniden başkanlığa seçilen Canik Kent Konseyi Yürütme Kurulu, ilk toplantısında STK ve üniversite destekli çalışma kararı alırken, Reşat Kılınçarslan, yeniden Genel Sekreterliğe seçildi.
Canik Kent Konseyi'nde Aydın güven tazeledi  
Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi. Başkan Osman Genç, sivil toplum kuruluşlarının şehrin gelişimi için önemine işaret etti.
Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde görev değişimi  
Canik Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nde başkanlığa Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu seçildi.
Servis sürücülerine iletişim eğitimi  
Toplumun değişik kesimlerine yönelik eğitim seminerleri düzenleyen Canik Kent Konseyi, Canik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte servis sürücülerine yönelik iletişim eğitimi düzenledi.
Canik personeline organ bağışı anlatıldı, Başkan Genç organ bağışladı  
Canik Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Canik Kent Konseyi işbirliği ile belediye çalışanları organ bağışı ve organ naklinin önemi konusunda bilgilendirildi. Programın sonunda Başkan Osman Genç ve personel organ bağışında bulundu.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24