KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

OKTAM' a Ziyaret  
Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri ,Genel Sekreter Asistanı, Kadın Meclisi Eş Başkanları,Eğitim Çalışma Grubu Başkan ve Başkan Yardımcısı,Yavuz Selim İlköğretim Okulu Müdürü, İnönü İlköğretim Okulu Müdürü, 100.Yıl İlköğretim Okulu Müdürü ile Romenler ile ilgili hazırlık çalışmaları ve OKTAM ( Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kadın ve Toplum Uygulama ve Araştırma Merkezi) ziyareti.
Birlikte güzel işler yapabiliriz  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, başarı için ortak aklın şart oldugunu ifade ederek, yaşadıgımız şehir için, ülke için birlikte daha güzel işler yapılabilecegini söyledi
Canik Kent Konseyi'nden Panel  
Canik Kent Konseyi tarafından 09 Haziran 2012 Cumartesi günü saat: 20.30' da Canik Kültür Merkezi'nde Sosyal İlişkilerde Empati ve Merhamet, Etkin Vatandaşlık ve Kaliteli Yaşam Panelleri yapılacaktır. Panelist olarak Prof. Dr. Ali Rıza AYDIN katılacaktır.
Her An Hizmetinizdeyiz  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kadınlara böyle seslendi: Her an hizmetinizdeyiz Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Kadınlarımıza en fazla önemi biz veriyoruz. Bayanlarımız kendileriyle ilgili proje ve önerilerle bize her zaman gelebilir. Pozitif ayrımcılık yapıyoruz, kapımız onlara her zaman açık. Her an hizmetindeyiz" dedi" dedi
"Birlikte Yaşam" Paneli  
Türkiye' de ilk kez Canik Kent Konseyi' nin kurmuş olduğu etkin vatandaşlık ve kaliteli yaşam meclisi panelleri dizisinde panelist Prof. Dr. Mahmut Aydın' ın Birlikte Yaşam Konulu panelini 28.05.2012 pazartesi saat 20.30' da Canik Kültür Merkezi'nde (CKM) yapmıştır. 
Üniversiteli Gençlik Kurulu Toplantısı  
Üniversiteli Gençlik Kurulu Toplantısı
KADIN MECLİSİ TOPLANTISI RAPORU  
25.04.2012 tarihinde toplanan Canik Kent Konseyi aşağıdaki kararları almıştır. 1.Kadın Meclisi temsilcileri toplantıya katılmaları mecburidir. Toplantıya 3 (üç) kez mazeretsiz katılmayan üyenin üyeliği düşer. 2.Toplantı esnasında alınan kararlar sadece yeni bir toplantıda bozulur ya da değiştirilebilir. Öneri, görüş sunmak isteyen toplantıya katılmak zorundadır.
23 Nisan Kutlu Olsun...  
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan kutlu olsun. Canik Kent konseyi olarak çocukların nezdinde tüm ülkenin bayarmını kutluyoruz.
Eğitim Çalışma Grubu Yönetim Kurulu Seçimi Yapıldı.  
13.04.2012 Cuma günü Canik Kültür Merkezi'nde toplanan Eğitim Çalışma Grubu yönetim kurulu üyelerini seçti. Yapılan oylamada Ahmet Kanber başkan, Nurcihan Torun, Yusuf Başköy ve Rıfat Öktem Yazman başkan yardımcısı seçildiler.
Çocuk Meclisi Kütüphane İstiyor.  
05.04.2012 tarihinde Samet Koca ve Gülşah Duran başkanlığında toplanan Canik Kent Konseyi Çocuk Meclisi kütüphane oluşturulması konusunda fikir birliğine vararak aşağıdaki maddeleri karara bağladılar.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23