KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik Kent Konseyi'nden Panel  
Canik Kent Konseyi tarafından 09 Haziran 2012 Cumartesi günü saat: 20.30' da Canik Kültür Merkezi'nde Sosyal İlişkilerde Empati ve Merhamet, Etkin Vatandaşlık ve Kaliteli Yaşam Panelleri yapılacaktır. Panelist olarak Prof. Dr. Ali Rıza AYDIN katılacaktır.
Her An Hizmetinizdeyiz  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kadınlara böyle seslendi: Her an hizmetinizdeyiz Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Kadınlarımıza en fazla önemi biz veriyoruz. Bayanlarımız kendileriyle ilgili proje ve önerilerle bize her zaman gelebilir. Pozitif ayrımcılık yapıyoruz, kapımız onlara her zaman açık. Her an hizmetindeyiz" dedi" dedi
"Birlikte Yaşam" Paneli  
Türkiye' de ilk kez Canik Kent Konseyi' nin kurmuş olduğu etkin vatandaşlık ve kaliteli yaşam meclisi panelleri dizisinde panelist Prof. Dr. Mahmut Aydın' ın Birlikte Yaşam Konulu panelini 28.05.2012 pazartesi saat 20.30' da Canik Kültür Merkezi'nde (CKM) yapmıştır. 
Üniversiteli Gençlik Kurulu Toplantısı  
Üniversiteli Gençlik Kurulu Toplantısı
KADIN MECLİSİ TOPLANTISI RAPORU  
25.04.2012 tarihinde toplanan Canik Kent Konseyi aşağıdaki kararları almıştır. 1.Kadın Meclisi temsilcileri toplantıya katılmaları mecburidir. Toplantıya 3 (üç) kez mazeretsiz katılmayan üyenin üyeliği düşer. 2.Toplantı esnasında alınan kararlar sadece yeni bir toplantıda bozulur ya da değiştirilebilir. Öneri, görüş sunmak isteyen toplantıya katılmak zorundadır.
23 Nisan Kutlu Olsun...  
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan kutlu olsun. Canik Kent konseyi olarak çocukların nezdinde tüm ülkenin bayarmını kutluyoruz.
Eğitim Çalışma Grubu Yönetim Kurulu Seçimi Yapıldı.  
13.04.2012 Cuma günü Canik Kültür Merkezi'nde toplanan Eğitim Çalışma Grubu yönetim kurulu üyelerini seçti. Yapılan oylamada Ahmet Kanber başkan, Nurcihan Torun, Yusuf Başköy ve Rıfat Öktem Yazman başkan yardımcısı seçildiler.
Çocuk Meclisi Kütüphane İstiyor.  
05.04.2012 tarihinde Samet Koca ve Gülşah Duran başkanlığında toplanan Canik Kent Konseyi Çocuk Meclisi kütüphane oluşturulması konusunda fikir birliğine vararak aşağıdaki maddeleri karara bağladılar.
Canik' te İtfaiye Teşkilatı Kurulmalı  
Canik Belediyesi Kent Konseyi Doğal Afetler ve Kriz Yönetimi çalışma gurubunun 28.03.2012 tarihli toplantısında olası bir yangında itfaiye teşkilatının uzakta oluşunun büyük sorunlara yol açacağı ve acilen önlem alınması konusu tartışıldı. Doğal Afetler ve Kriz Yönetimi çalışma gurubu aşağıdaki metni kaleme alarak, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne ulaştırma ve takipcisi olma konusunda fikirbirliğine vardılar.
Üniversiteli Gençlik Meclisi Toplantısı  
27.03.2012 tarihinde yapılan Üniversiteli Gençlik Meclisi Toplantısı Başkan ve başkan yardımcıları oy birliği ile seçildi. Mustafa Cüheroğlu başkan seçildi. Burak Memiş başkan yardımcısı seçildi. Onur Gökhan Gündüz başkan yardımcısı ve yazman seçildi.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23