KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik Belediyesi Kent Konseyi Sağlık, Çevre ve Gıda Kontrolü Çalışma Grubu toplandı  
Belediyenizin Kent Konseyi Çalışma Gruplarından Çevre sağlığı ve Gıda kontrolü Çalışma grubu 16 Temmuz günü saat 15:45’de gerçekleştirdiği toplantıda gündem gereği üyelerin tanışmalarından sonra başkanlık seçimleri gerçekleştirildi yapılan seçimlerde TEMA temsilcisi Ömer FARUK SÖNMEZ çalışma grubu başkanlığına seçilirken yardımcılığına Aslan CANDEMİR seçildi.
Canik Kent Konseyi’nden anlamlı ziyaret  
Canik Kent Konseyi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü nedeniyle anlamlı bir ziyaret gerçekleştirerek, Sevgiseli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan ve asistan Ayşe Aydın, 21 Mart Down Sendromu Günü’nde Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşitme Engelliler Bölümü öğrencileri ile birlikte Sevgiseli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Kılınçarslan ve öğrenciler Kurum Müdiresi Samime Altuntaş ve öğretmenlerden öğrenci ve eğitim hakkında bilgi aldı.
Ekspres Hattı Belediyeevleri'ne uzatılsın  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi Stat Kavşağı'na kadar gelen Ekspres Hattı'nın Belediyeevleri Kavşağı'na kadar uzatılmasını istedi
Personelimiz Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi alıyor  
Canik Belediyesi personeli, Canik Kent Konseyi tarafından düzenlenen seminerde "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi" alıyor. Başkan Genç, "Bilgi çağı olan 21. yüzyıla uygun olarak çağın gereklerine göre kendimizi hazırlıyoruz" dedi.
Kadın Meclisine yeni başkan  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi'nde Başkanlığa Samsun İş Kadınları Derneği (SAMİKAD) Başkanı ve Samsun İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu Üyesi Münevver Uğurlu seçildi
Canik’te durmak yok  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçenin gelişimine katkı sağlayacak yatırımlar yaptıklarını belirterek, “Halkın istekleri ve ilçenin daha ileriye gitmesi noktasında durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde de Canik’te durmak yok” dedi.
Canik Kent Konseyi'nde kan değişimi  
Canik Kent Konseyi'nin 3. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.
AKÜLÜ ARAÇLARINI ALDILAR  
Sosyal yardımlaşmaya önem veren Canik Kent Konseyi, engelli bir vatandaş ile bir çocuğu akülü arabaya kavuşturarak sevindirdi. Akülü araçlarını teslim alan engelli iki kişi, büyük mutluluk yaşadı.
Samsunlu bayanlar maharetlerini yarıştıracak  
Canik Kent Konseyi, geçen yıl ilkini Canik'te düzenlediği Yemek Yarışması'nın ikincisini bu yıl daha kapsamlı bir şekilde Samsun genelinde düzenliyor. 23 Şubat 2014'te gerçekleşecek yarışmaya büyük ilgi olması bekleniyor. Başkan Genç, "Kadınlarımızın daha aktif, daha üretken, daha sosyal olmaları için çalışıyoruz" dedi.
'Engellilerin gözünden Samsun' görücüye çıktı  
"Engelliler Gözüyle Samsun" projesi kapsamında düzenlenen fotoğrafçılık kursuna katılan engellilerin çektiği fotoğraflar görücüye çıktı. Başkan Osman Genç, engellilere fırsat verildiğinde büyük işler başardıklarını söyledi
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24