KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Canik'te uyuşturucu masaya yatırdı  
Canik Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu yaptığı toplantıda eş başkanlarını seçti. Toplantıda özellikle madde bağımlılığı ve öğrencilerin uyuşturucudan korunması konuları üzerinde duruldu
SAMSUN KENT KONSEYİ BAŞKANLARINDAN VALİ ZİYARETİ  
Samsun Valisi Hüseyin AKSOY, Canik Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Mahmut AYDIN, İlkadım Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bünyamin KOCAOĞLU ve Atakum Kent Konseyi Başkanı Doç. Dr. Bekir ŞİŞMAN ve beraberindekileri makamında kabul etti.
Canik’te kadına şiddet konuşuldu  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin toplantısında kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddetin önlenmesi ile bunlarla mücadeleyi içeren Avrupa Konseyi İstanbul Sözleşmesi ele alındı.
7'DEN 77'YE HİZMET  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, sivil toplum kuruluşlarıyla ortak hareket ettiklerini belirterek, "Belediye olarak 7'den 77'ye her kesime her alanda hizmet götürüyoruz" dedi.
Canik Belediyesi Kent Konseyi toplandı  
Canik Belediyesi Kent Konseyi Doğal Afet ve Kriz Yönetimi Çalışma Gurubu' yeni dönem ilk toplantısını Kent Konseyi Çalışma salonunda yaptı. Kamu ve özel kurumlar ile Sivil Toplum Kuruluşları, Meslek Odaları temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen ilk toplantıda Çalışma Gurubu Eş Başkanlıklarının seçimi yapıldı.
Canik Belediyesi Kent Konseyi Sağlık, Çevre ve Gıda Kontrolü Çalışma Grubu toplandı  
Belediyenizin Kent Konseyi Çalışma Gruplarından Çevre sağlığı ve Gıda kontrolü Çalışma grubu 16 Temmuz günü saat 15:45’de gerçekleştirdiği toplantıda gündem gereği üyelerin tanışmalarından sonra başkanlık seçimleri gerçekleştirildi yapılan seçimlerde TEMA temsilcisi Ömer FARUK SÖNMEZ çalışma grubu başkanlığına seçilirken yardımcılığına Aslan CANDEMİR seçildi.
Canik Kent Konseyi’nden anlamlı ziyaret  
Canik Kent Konseyi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü nedeniyle anlamlı bir ziyaret gerçekleştirerek, Sevgiseli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan ve asistan Ayşe Aydın, 21 Mart Down Sendromu Günü’nde Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşitme Engelliler Bölümü öğrencileri ile birlikte Sevgiseli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Kılınçarslan ve öğrenciler Kurum Müdiresi Samime Altuntaş ve öğretmenlerden öğrenci ve eğitim hakkında bilgi aldı.
Ekspres Hattı Belediyeevleri'ne uzatılsın  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi Stat Kavşağı'na kadar gelen Ekspres Hattı'nın Belediyeevleri Kavşağı'na kadar uzatılmasını istedi
Personelimiz Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi alıyor  
Canik Belediyesi personeli, Canik Kent Konseyi tarafından düzenlenen seminerde "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi" alıyor. Başkan Genç, "Bilgi çağı olan 21. yüzyıla uygun olarak çağın gereklerine göre kendimizi hazırlıyoruz" dedi.
Kadın Meclisine yeni başkan  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi'nde Başkanlığa Samsun İş Kadınları Derneği (SAMİKAD) Başkanı ve Samsun İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu Üyesi Münevver Uğurlu seçildi
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23