KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

İzleme Heyeti, eşitlik peşinde  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme Heyeti, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek, toplumsal cinsiyet alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi topluyor.
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında oluşturulan İzleme Heyeti, kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek, toplumsal cinsiyet alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi topluyor.
Yerel Eşitlik Eylem Planı için izleme heyetleri sahaya indi  
Samsun Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında Samsun'da bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının toplumsal cinsiyet alanında yaptığı faaliyetler hakkında bilgi toplamak amacıyla oluşturulan izleme heyetleri sahaya indi
Canik Kent Konseyi’nden tasarruf semineri  
Canik Kent Konseyi ve 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen “Tasarruf ve Verimlilik” konulu seminerde Kadın Meclisi Başkanı Münevver Uğurlu, kadınlara tasarrufun önemini anlattı.
Pazar yerleri ve çevre sağlığı toplantısı  
Canik Kent Konseyi Çalışma Gruplarından Sağlık, Çevre Sağlığı ve Gıda Kontrolü Çalışma Grubunun 03.04.2015 tarihine saat 15. 15 ’ de Canik Kent Konseyi Biriminde “Pazar yerleri ve çevre sağlığı “ gündemiyle toplantısı yapılmıştır.
Canik kent Konseyi'nden kanser semineri  
Canik Kent Konseyi, "Halk Sağlığı Bakışıyla Kanser" konulu seminerde kadınları bilgilendirdi. Kanserde erken teşhisin önemli olduğuna işaret eden uzmanlar, kadınlara alkol ve sigaradan uzak durmaları tavsiyesinde bulundu
SAMGAZ aboneliği kolaylaştırsın  
Canik Kent Konseyi Sağlık, Çevre Sağlığı ve Gıda Kontrolü Çalışma Grubu, gündemine çevre ve hava kirliliğini aldı. Yapılan toplantıda özellikle hava kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmaların yapılması gerektiği vurgulanırken, SAMGAZ'ın aboneliği teşvik etmesi ve kolaylaştırması istendi
Canik’te fotoğrafçılığa büyük ilgi  
Canik Kent Konseyi’nden aynı anda iki kurs
Yeni dönemde de Canik’te durmak yok  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçenin gelişimine katkı sağlayacak yatırımlar yaptıklarını belirterek, “Halkın istekleri ve ilçenin daha ileriye gitmesi noktasında durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde de Canik’te durmak yok” dedi.
Canik'te kurban kesme kursu  
Canik Belediyesi'nin desteği ile Canik Kent Konseyi ve Canik Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen 'Küçük-Büyükbaş Hayvan Kesim Kursu'na katılan 23 kursiyer sertifikalarını aldı.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23