KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Çocuklar kodlama öğrendi  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından çocukları teknoloji üretmeye teşvik etmek amacıyla düzenlenen 'Kodlama Eğitimi'nin 4.'sü büyük ilgi gördü.
Kadın Meclisi’nden önemli projeler  
Kadınlara yönelik geliştirdiği sosyal ve kültürel projelerle dikkat çeken Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi, bu kez girişimcilik, erken evlilik ve uyuşturucuya dikkat çekti.
Çocuklar kodlama eğitimi aldı  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından teknolojiyi sadece kullanan değil, üreten bir nesil yetiştirmek amacıyla çocuklara yönelik 'Kodlama Eğitimi'nin 3.'sü düzenlendi.
CANİK KENT KONSEYİNDEN KODLAMA EĞİTİMİ  
“Herkes İçin Kütüphane” projesi kapsamında Canik Belediyesi Mevlana Eğitim Kültür ve Yaşam Kampüsü kütüphanesinde öğrencilere kodlama eğitimi verildi.
Kodlama Eğitimini Gerçekleştirdik.  
Dijital çağın gerekliliği olarak gençlerin ve çocukların büyük ilgi göstermesini sağlayan kodlama eğitimi Piazza AVM de 16 Temmuz Pazar günü AVM etkinlik alanında gerçekleşti.
Çocuklar kodlama öğrenecek  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından teknolojiyi sadece kullanan değil, üreten bir nesil yetiştirmek amacıyla çocuklara "Kodlama Eğitimi" verilecek.
Canik Öğretmen Akademisi  
19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Canik Öğretmen Akademisi birlikte yürüttükleri çalışmayı 24-25.05.2017 tarihlerinde 19 Mayıs Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi.
Gençlerden anlamlı proje  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyesi olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencileri Canik'te anlamlı bir projeye imza attı. Canik'te Roman öğrencilere üniversiteyi sevdirmeyi amaçlayan üniversiteli gençler, "Sen de Bir Roman Yaz" projesiyle, farklı bir projeye imza attı.
Konseyden Roman projesi  
Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi, Eğitim Çalışma Grubu, Gençlik Meclisi tarafından Roman vatandaşların eğitim, sosyal, kültürel alanlarda yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla geliştirilen proje çalışmaları devam ediyor.
Kursu tamamladılar, belgelerini aldılar  
Canik Kent Konseyi tarafından, Samsun İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, İl ve Canik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri, Canik Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen Sürü Yönetim Elemanı Kursunu tamamlayan sürü yöneticileri sertifikalarını Başkan Osman Genç’ten aldı.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23