KONSEY HABER ARŞİVİ
 
 

Karadeniz Koordinasyon Toplantısı  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Rıfat Karabaş, Ulusal Gençlik Parlementosunun Bartında düzenlenen Karadeniz Koordinasyon Toplantısına katılım sağlamıştır.
Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.  
8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde Onur anıtında Düzenlenen Dünya Kadınlar Günü etkinlik buluşmasında Canik Kent Konseyi olarak Kadın Meclisi Başkanı Münevver UĞURLU, ÇOKGEN Dernek Başkanı Av. Belgin BİLGİN, Gençlik Meclisi Başkanı Rıfat KARABAŞ ve meclis üyeleri ile birlikte katılım göstermiş olup
Reşet Kılınçarslan'ı kaybettik  
Canik Kent Könseyi'nin kurucularından ve Genel Sekreter Reşat Kamil Kılınçarslan hayatını kaybetti.
Roman dede ve ninelere torun eğitimi  
Canik Kent Konseyi tarafından dede ve ninelere yönelik yürütülen "Çınarların Gölgesi'nde Torun Eğitimi" projesi kapsamında, 200 Evler Mahallesi'ndeki dede ve ninelere eğitim verildi.
Engellileri hayata katmalıyız  
Canik Kent Konseyi Engelli Meclisi üyeleri ve engelli aileleriyle biraraya gelen Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican Usta, "Engelli kardeşlerimizi mutlaka hayata katmalıyız. Bu konuda başta aileleri olmak üzere herkese görev düşüyor" dedi.
Apartman görevlilerine stres eğitimi  
Canik Kent Konseyi tarafından Canik Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile apartman görevlilerine stres yönetimi ve beden dili eğitimi verildi.
Çocuklar kodlama öğrendi  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından çocukları teknoloji üretmeye teşvik etmek amacıyla düzenlenen 'Kodlama Eğitimi'nin 4.'sü büyük ilgi gördü.
Kadın Meclisi’nden önemli projeler  
Kadınlara yönelik geliştirdiği sosyal ve kültürel projelerle dikkat çeken Canik Kent Konseyi Kadın Meclisi, bu kez girişimcilik, erken evlilik ve uyuşturucuya dikkat çekti.
Çocuklar kodlama eğitimi aldı  
Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından teknolojiyi sadece kullanan değil, üreten bir nesil yetiştirmek amacıyla çocuklara yönelik 'Kodlama Eğitimi'nin 3.'sü düzenlendi.
CANİK KENT KONSEYİNDEN KODLAMA EĞİTİMİ  
“Herkes İçin Kütüphane” projesi kapsamında Canik Belediyesi Mevlana Eğitim Kültür ve Yaşam Kampüsü kütüphanesinde öğrencilere kodlama eğitimi verildi.
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24